„O Panie,
Twego ludu

Ilekroć będzie się modlił
W tym miejscu.”

Parafia jest jak rodzina. Ściśle łączy ze sobą społeczność mieszkających obok siebie ludzi. Ale nie jest to zwykła łączność.

Parafia łączy szczególnie, bo to nie tylko spotykanie się, znajomość, ale to stawanie, bycie razem w obliczu Boga. Spotykanie przy Stole Eucharystycznym. Jest to wspólnota, w której centrum jest sam Bóg. Dlatego łączy szczególnie.

Miejscem, w którym Bóg jest żywo obecny jest świątynia. Miejsce bardzo bliskie sercu każdego, kto utożsamia się ze Wspólnotą, kto chce się z Bogiem spotykać. Oddane na wieczną chwałę i przebywanie Boga. Szczególnie świątynia mocno przemawia do naszych serc teraz, gdy jeszcze żywo jest w pamięci dzień, kiedy po długich latach budowy i powstawania, została poświęcona Bogu.

Do parafii należą: Cisów, Widełki
Odpust parafialny: Św. Wojciecha b.m. – 23 kwiecień

Strona parafii p.w. Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Cisowie. Dziś stronę odwiedziło 14 odwiedzający (92 wejścia)